Odwiedź nas
© Copyright by PPHU TOP Piotr Repczyński

SPŁYW KAJAKOWY

Zapraszamy do nas miłośników turystyki wodnej pragnących poznawać uroki rzek i jezior pojezierza drawskiego, wałeckiego i północnej Wielkopolski. Firma działa na rynku od 1995 roku i od początku swojej działalności oferujemy wynajmowanie sprzętu pływającego, a od 2015 roku posiadamy własną przystań położoną w Ujściu, gdzie spotykają się dwie rzeki: Noteć oraz Gwda. Korzystając z naszych usług możecie Państwo liczyć na pełną obsługę w zakresie wynajęcia i dowiezienia sprzętu oraz osób na miejsce rozpoczęcia spływu oraz odebranie po jego zakończeniu. Organizujemy spływy kajakowe na wszystkich rzekach regionu, przede wszystkim spływy: Gwdą, Notecią, Piławą, Rurzycą, Drawą, Dobrzycą i Płytnicą. Klikająć na wybraną rzekę po prawej stronie możesz dowiedzieć się więcej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wspaniałych spływów kajakowych orazy wysokiej jakości nowoczesne, wygodne, lekkie kajaki i sprzęt kajakowy. Stawiamy przede wszystkim na Państwa wygodę i wypoczynek podczas spływu. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i kontaktu z przyrodą, jeśli szukasz profesjonalnej firmy organizującej spływy kajakowe, imprezy plenerowe i inne eventy - zadzwoń do nas!

Organizacja spływów kajakowych

Binduga Keja 105 Ujście - to również miejsce wypożyczania sprzętu kajakowego. Wypłynąć można z przystani w Ujściu, istnieje także możliwość dowozu wypożyczonych kajaków we wskazane miejsce.

Wypożyczanie sprzętu - kajaki Ujście

Galeria

Wykorzystujemy cookies  w celu rozwoju serwisu. Możesz to zmienić w przeglądarce. Miłego pływania!
Noteć
Drawa
Gwda
Piława
Dobrzyca
Rurzyca
Głomia

Niezbędnik kajakarza

Największą uwagę, przy przygotowywaniu ekwipunku na wyprawę kajakową, należy poświęcić odpowiedniemu zabezpieczeniu swojego bagażu przed zamoknięciem. Wszystkie rzeczy należy spakować w nieprzemakalne opakowania, tj. worki foliowe, pojemniki wodoszczelne, doskonale sprawdzają się woreczki z zamknięciem strunowym. Należy pamiętać, że kajak ma ograniczoną przestrzeń bagażową i są miejsca na trasie, gdzie musimy wszystko przenosić, dlatego też zabieramy tylko rzeczy niezbędne.
Odwiedź nas
© Copyright by PPHU TOP Piotr Repczyński
Zapraszamy do nas miłośników turystyki wodnej pragnących poznawać uroki rzek i jezior pojezierza drawskiego, wałeckiego i północnej Wielkopolski. Firma działa na rynku od 1995 roku i od początku swojej działalności oferujemy wynajmowanie sprzętu pływającego, a od 2015 roku posiadamy własną przystań położoną w Ujściu, gdzie spotykają się dwie rzeki: Noteć oraz Gwda. Korzystając z naszych usług możecie Państwo liczyć na pełną obsługę w zakresie wynajęcia i dowiezienia sprzętu oraz osób na miejsce rozpoczęcia spływu oraz odebranie po jego zakończeniu. Organizujemy spływy kajakowe na wszystkich rzekach regionu, przede wszystkim: Gwdzie, Noteci, Piławie, Rurzycy, Drawie, Dobrzycy i Płytnicy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wspaniałych spływów kajakowych, wysokiej jakości nowoczesny, wygodny i lekki sprzęt kajakowy. Stawiamy przede wszystkim na Państwa wygodę i wypoczynek. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i kontaktu z przyrodą, jeśli szukasz profesjonalnej firmy organizującej spływy kajakowe - zadzwoń do nas!

Organizacja spływów

SPŁYWY

Binduga Keja 105 - to również miejsce wypożyczania sprzętu kajakowego. Wypłynąć można z przystani w Ujściu, istnieje także możliwość dowozu wypożyczonych kajaków we wskazane miejsce.

Wypożyczanie sprzętu

10 czerwonych kajaków zapakowanych na przyczepie i podbiętych do bialego samochodu. Samochód zawozi uczestników spływu kajakowego na poczatek trasy. 10 czerwonych kajaków zapakowanych na przyczepie i podbiętych do bialego samochodu. Samochód zawozi uczestników spływu kajakowego na poczatek trasy. Kajakarze sa w śluzie, która się podnosi, ciesza się, trzymaja wiosła w górze. Kajaki Piła, blisko tamy. Kajakarze sa w śluzie, która się podnosi, ciesza się, trzymaja wiosła w górze. Kajaki Piła, blisko tamy.
Wykorzystujemy cookies w celu rozwoju serwisu. Możesz to zmienić w przeglądarce. Miłego pływania!