Odwiedź nas
© Copyright by PPHU TOP Piotr Repczyński
Na Binudze posiadamy wszystkie niezbędne rzeczy, aby Twoja impreza rodzinna, impreza firmowa, impreza dla dzieci, impreza integracyjna, lub po prostu impreza - wypadła świetnie! Na przystani znajdziesz odpowiednią ilość miejsca dla swoich gości: Namiot okrągły z parkietem oraz barem Duży namiot prostokątny z parkietem (360 mkw.), położony zaraz nad rzeką Mniejszy namiot (60 mkw.), również nad rzeką Aktywne spędzanie czasu zapewnią: Ścianka wspinaczkowa Statek wycieczkowy Kajaki Wszyscy zjedzą do syta! Posiadamy: Miejsce na ognisko Kuchnia wojskowa (grochówka) Grill (kiełbasy, karkówki, kaszanki, szaszłyki) Maszyna do lodów Bar z lanym piwem Jednakże największym atutem przystani jest unikalna atmosfera tego miejsca, która sprawi, że Twoja impreza będzie po prostu wyjątkowa! Zapraszamy mieszkańców całego kraju. Najczęściej organizujemy imprezy Ujście, Piła, Poznań, ale nawet jeśli jesteś z Australii, to będziesz się u nas czuł jak  w domu! Jeśli interesuje Cię organizacja imprez plenerowych skontaktuj się z nami:  +48 604 468 996 Poniżej kilka zdjęć z naszej przystani (kliknij zdjęcie, aby powiększyć):
Miejsce na Twoje imprezy okoliczościowe!

IMPREZY PLENEROWE UJŚCIE

Wykorzystujemy cookies  w celu rozwoju serwisu. Możesz to zmienić w przeglądarce. Miłego pływania!
W dalszym ciągu masz wątpliwości, czy Binduga jest odpowiednim miejscem na Twoją imprezę? Jeśli my Cię nie przekonaliśmy, to możę zrobią to inni! Sprawdź co sądzą nasi klienci:
Odwiedź nas
© Copyright by PPHU TOP Piotr Repczyński

IMPREZY PLENEROWE

Miejsce na Twoją imprezę!
Na Binudze posiadamy wszystkie niezbędne rzeczy, aby Twoja impreza wypadła świetnie! Na przystani znajdziesz odpowiednią ilość miejsca dla swoich gości: Namiot okrągły z parkietem oraz barem Namiot prostokątny z parkietem (360 mkw.), położony zaraz nad rzeką Mniejszy namiot (60 mkw.), również nad rzeką Aktywne spędzanie czasu zapewnią: Ścianka wspinaczkowa Katamaran Kajaki Wszyscy zjedzą do syta! Posiadamy: Miejsce na ognisko Kuchnia wojskowa (grochówka) Grill (kiełbasy, karkówki, kaszanki, szaszłyki) Maszyna do lodów Bar z lanym piwem Jednakże największym atutem przystani jest unikalna atmosfera tego miejsca, która sprawi, że Twoja impreza będzie po prostu wyjątkowa! Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami:  +48 604 468 996 Poniżej kilka zdjęć z naszej przystani (kliknij zdjęcie, aby powiększyć): W dalszym ciągu masz wątpliwości, czy Binduga jest odpowiednim miejscem na Twoją imprezę? Jeśli my Cię nie przekonaliśmy, to możę zrobią to inni! Sprawdź co sądzą nasi klienci:
Impreza okolicznościowa - około 20 osób pozuje do zdjęcia na przystani. Impreza okolicznościowa - około 20 osób pozuje do zdjęcia na przystani. Dzieci skacza w workach i rzucaja ringo do celu. Dzieci skacza w workach i rzucaja ringo do celu. Orkiestra na Bindudze gra. Orkiestra na Bindudze gra.
Wykorzystujemy cookies w celu rozwoju serwisu. Możesz to zmienić w przeglądarce. Miłego pływania!